František Ringo Čech – bubeník, textař, herec, zpěvák, malíř

 

rin-web

František Ringo Čech, původním jménem František Čech (* 9. července 1943 Praha), je český bubeník, zpěvák, textař, herec, komik, moderátor, politik, publicista, scenárista, dramatik, naivní malíř a spisovatel.

Zdroj textu a fotografie: Wikipedia

Zajímavé články

Muslimy z Evropy vyženou Rusové, rozjel se Ringo Čech...

František Ringo Čech okomentoval v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz situaci před nadcházejícími komunálními volbami, zhodnotil první rok prezidentství Miloše Zemana a opřel se do bruselských byrokratů. Ač sám se cítí Evropanem, EU si představuje Ringo Čech podstatně jinou. Úředníci podle něj svými hloupými nařízeními lidem Evropu zhnusili a měli by za to být vyházeni z oken.

čtěte dále >

Ringo Čech: Politici se chovají odporně. Jediná možnost je násilná změna!

Herec, bývalý politik, malíř, zpěvák, divadelník, ale také skvělý glosátor František Rungo Čech je člověk otevřený, upřímný a s ničím se moc nemaže. Když něco řekne, myslí to vážně a upřímně. Proto se ho ParlamentniListy.cz zeptaly, jak vidí současnou politickou situaci, včetně problematiky v kultuře nebo ÚSTRu? A Čech si nebral servítky!

čtěte dále >

Zajímavé rozhovory

 

Citáty Františka Ringo Čecha

 

Lidé nemívají málo ani tak inteligence jako spíš humoru.

Nejjistější znamení duše plné humoru je schopnost vysmát se také jednou sám sobě. Lidé se však většinou litují, než aby se dokázali sami sobě vysmát.

Evansův zákon: Jestliže zůstáváš klidný, zatímco ostatní ztrácení hlavu, je to neklamná známka toho, že jsi problém nepochopil.

 

Sdílejte s přáteli na sociálních sítích