Zbyněk Frolík

Příběh Zbyňka Frolíka, majitele firmy LINET Group, která patří mezi přední evropské výrobce nemocničních lůžek, je jako vystřižený z klasického filmu o americkém snu. Nechybí v něm ani úsměvně skromné začátky, ani naprostá oddanost své vizi završená celosvětovým úspěchem. Zdroj a celý článek zde

Videa

Zajímavé články a rozhovory

Jak to vidí významný velkopodnikatel ing. Zbyněk Frolík?

Jako technický ředitel nemocnice v Motole jsem měl možnost se během výstavby a montáže technického vybavení, mezi roky 86-90, seznámit s t.č. nejnovějšími technologiemi v tomto segmentu. Je třeba si uvědomit, že fakultní nemocnice v Motole byla pro bývalý režim tím prestižním projektem ve všech směrech. Měl jsem tedy dost předpokladů začít ve všeobecném porevolučním nadšení podnikat právě v tomto segmentu. Budete se divit, ale podnikat jsem nejdříve začal s úplně něčím jiným a to pěstováním květin moderním hydroponickým způsobem.

Čtěte více

Frolík plánuje odchod z vedení firmy Linet

Do budoucna by chtěl založit rodinný trust s profesionálním správcem, ze kterého by jeho potomci měli trvalejší prospěch. „Já si to představuju jako jakousi pojišťovnu budoucích generací, která jim zaplatí třeba Harvard, budou-li schopni studovat, nadstandardní zdravotní péči, penzijní připojištění a další benefity,“ řekl.

Čtete více

Sdílejte s přáteli na sociálních sítích