Právo

V současné době je vymáhání dluhů v ČR nejčastějším a nejvýnosnějším byznysem.

Exekuce má hlavní poslání – zisk exekutora. Exekuce v ČR má absolutní přednost před svobodou, ochranou majetku, života a zdraví dlužníka.

Exekuce je dnes největší příčinou zadlužení, ne jeho řešení!

Případ Rath a selhání soudcovského rozumu

Všichni vidíme nerovné a tedy nespravedlivé používání policie a soudů v různých kauzách, ale s Járou Cimrmanem si můžeme jen říkat: „Můžete s tím nesouhlasit, můžete se dokonce i rozčilovat, ale to je asi tak všechno, co s tím můžete dělat“. O zdravém rozumu či dokonce moudrosti našich elitních právníků, soudců, policistů a politiků lze úspěšně pochybovat.

Celý článek zde

1. Občanské soudní poroty jako v anglosaských zemích ? Nemáme. Poroty,ikdyž ještě ne k posuzování kriminálních činů, byly komunisty v r.1948 vyškrtnuty z ústavy ČSR ihned po únorovém převratu.Pak nastaly justiční vraždy,vykonstruované polit.soudní procesy dosazenými stranickými soudci (popraveno 248 osob vč.Milady Horákové) a tisíce uvězněných. 1851 K.H.Borovský osvobozen obč.porotou.

2. Přímo volení soudci na 6 let ? Nemáme.Opak.Jsou fakticky neodvolatelní,jmenováni prezidentem vpodstatě doživotně(do 70),lux.plat,nemusí se zodpovídat občanům.

3. Prezident policie ČR a náčelníci okresní/krajské policie voleni občany na 4 roky ? Nemáme.Jmenováni do funkce ministrem vnitra a polic.prezidentem.

4. St.zástupci voleni občany na 4 roky? Nemáme.Jmenováni do funkce ministrem spravedlnosti.

Sečteno a podtrženo: Jak můžou výše zmínění potrestat zloděje, když si ti zloději sami vybírají, jmenují a odvolávají svoje lidi? Je to jen divadlo, které však platíme ze svých peněz. Vše mají pod kontrolou.

Jana Tvrdková prezidentka Exekutorské komory – Hyde Park 24

Video na ČT zde

Slabiny justice : Ing. Mgr. Jaroslav Kužel

Zobrazit dokument PDF

13. Komnata Evy Jourové

Video na ČT zde

Černé ovce – exekuce

Video na ČT zde

Citáty

Čím zkaženější stát, tím více má zákonů – Publius Cornelius Tacitus

Nelíbí se vám zákony? Změňte zákonodárce! – antická moudrost

Naše soudy jsou tak nezávislé, že jsou nezávislé i na zákonech. – Jaroslav Anděl

Sdílejte s přáteli na sociálních sítích