Jaroslava Valová – česká podnikatelka, zakladatelka společnosti SIKO

Jaroslava Valová

Ing. Jaroslava Valová, zakladatelka a generální ředitelka rodinnou firmu SIKO. Vítězka soutěže Manažer roku 2013. Společnost SIKO má v současné době přes 47 poboček, přibližně 600 zaměstnanců a obrat 2,5 mld.

 

Zajímavé články

Jaroslava Valová: česká kapitalistka číslo jedna

„Kapitalistka. To bylo tak hrozný slovo,“ oklepala se Jaroslava Valová při vzpomínce na porevoluční dobu, kdy začínala podnikat a kapitalista byl ten, kdo vykořisťuje. Dnes je majitelka a zakladatelka firmy Siko Koupelny, podle časopisu Euro druhá nejbohatší Češka, přesně tou kapitalistkou, jakých bychom všichni chtěli víc. Firmu vybudovala z ničeho a prošla si při tom tak těžkými okamžiky, že by to nezvládla většina chlapů.

čtěte dále>

Přes 20 let prodává koupelny, nyní se stala pražskou podnikatelkou roku

Po listopadové revoluci v roce 1989 založila firmu Siko, která prodává koupelny. Nyní v Česku a na Slovensku disponuje čtyřiceti prodejnami. Ve středu večer si generální ředitelka společnosti Jaroslava Valová odnesla cenu pro Podnikatele roku 2013 za region Praha a Středočeský kraj.

čtěte dále>

Zajímavá videa

 

 

Jaroslava Valová: Úspěch se může dostavit i poctivou cestou

Vítězka soutěže Manažer roku 2013, Ing. Jaroslava Valová, v roce 1991 založila rodinnou firmu SIKO. Dnes má společnost 47 poboček, přibližně 600 zaměstnanců a obrat 2,5 mld. Jak to vypadalo v prvních letech po založení SIKO, co všechno dokáží nabídnout zákazníkovi a jak majitelka společnosti s dvoumiliardovým obratem relaxuje?

čtěte dále> 

Citáty Jaroslavy Valové

Úspěch se může dostavit i poctivou cestou

 

Share This Story, Choose Your Platform!