Jiří Rosenfeld

 

rosenfeld-3

Jiří Rosenfeld se narodil 5.4.1948 a žije v obci Uherský Brod. Je velmi zkušeným podnikatelem. Podniká od svých 48 let. Působil celkem v 10 společnostech, 5 již zaniklo. Nyní působí ve 2 společnostech, Slovácké strojírny, akciová společnost a FVE Lípa s.r.o.

Působí v představenstvu firmy Slovácké strojírny, akciová společnost. Byl členem dozorčí rady ve společnosti Krušnohorské strojírny Komořany a.s.

Zajímavá videa

 

Pan Rosenfeld mluví ve videu od 4:34 minuty

Zajímavé články a rozhovory

Prošel jsem školu a jen hleděl, kolik v ní je nejmodernější techniky určené pro trénink studentů. Vy jste v ní vlastně vybudovali ještě jednu paralelní továrnu.

V podstatě ano. I když jsou to všechno stroje, přístroje a zařízení, které slouží převážně pro trénink. Důležité je nejen stroje jednorázově nakoupit, ale také obnovovat. A o to se společně také snažíme. Za velmi důležité považuji již všeobecně vnímané motto skutečné spolupráce „firma škole – škola firmě“. Zřizovatelem školy je Zlínský kraj, nám zase patří firemní školicí střediska. Obojí se prolíná a dohromady vytváří moderní výukové a technologické centrum.

Čtěte dále >

Rosenfeld: Dělník si ve strojírnách vydělal i 77 tisíc

Jedním z dominantních výrobních podniků Zlínského kraje jsou Slovácké strojírny Uherský Brod (SUB). Strojírenská firma z východního Slovácka má za sebou už 56 letou historii, během které zásadním způsobem změnila jak nabídku produktů, tak i počet svých zaměstnanců.

Čtěte dále >

Sdílejte s přáteli na sociálních sítích