Vladimír Kovář, zakladatel společnosti Unicorn

 

kov-web-2

Vladimír Kovář (2. 1. 1962) studoval na ČVUT na fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské obor matematické inženýrství. Studium úspěšně ukončil roku 1985 státní zkouškou.

V roce 1990, založil softwarovou společnost Unicorn. Ta prošla pod jeho vedením dynamickým vývojem a v krátké době se stala uznávaným hráčem na trhu ICT technologií.

 

Zajímavé články

 

Vladimír Kovář: Jsem kapitalista, vydělávám, nestydím se

Mých 20 let svobody. Pod tímto názvem vycházejí v MF DNES eseje, ve kterých se dvacet předních osobností z různých oblastí života ohlíží za dvěma desetiletími demokracie. Dnešní esej napsal podnikatel Vladimír Kovář, zakladatel společnosti Unicorn.

čtěte dále >

Firma je pro mě klíčová bytost

„Je to důležitá součást mého života, ne zdroj peněz,“ říká šéf softwarového impéria Unicorn Vladimír Kovář, který od dětství věděl, že chce studovat atomovou fyziku a šel si za tím.

čtěte dále >

Ojedinělá výpověď „podnikatele roku“ Vladimíra Kováře: Korupce je všude

Jsou státní zakázky zmanipulované, s předem určeným vítězem? Desítky byznysmenů vám řeknou, že to je běžná praxe, ale jen mimo mikrofon.
Vladimír Kovář, šéf IT firmy Unicorn a držitel titulu „Podnikatel roku 2008“, se rozhodl jít s kůží na trh. Popsal HN zkušenost s obřím tendrem, který vypsal Český statistický úřad na nové informační systémy pro obří akci – sčítání lidu v roce 2011.

čtěte dále >

Citáty

Firma je pro mě klíčová bytost

Firma je důležitá součást mého života, ne zdroj peněz

Sdílejte s přáteli na sociálních sítích