Tomáš Březina – český podnikatel, zakladatel
a ředitel společnosti BEST

br-web-fin

Tomáš Březina (* 21. února 1957, Praha ) je český podnikatel, zakladatel a ředitel společnosti BEST, která patří mezi přední tuzemské výrobce betonových stavebních prvků.

1. Nikdy nezapomenu, že teprve před pár lety jsem řídil Trabanta a vlastnil pouze červené trenýrky a bílý nátělník. A byl jsem mladý, nadějný, bezpartijní referent. Bez sametové revoluce navždy referent. Děsím se návratu.

2. Těžce jsem snášel příchod padesátky. A její trvání. Od letošního února je mi 57. Stesk mě přešel, konečně si přijdu zase mladý a motivovaný. Tenhle stav už prý trvá až do konce.

3. Nevyměnil jsem manželku za novou. Neplánuji to. I kdyby ta nová byla tlumočnice. Manželka je inteligentní, skvělá, krásná. Je o dva roky mladší, tudíž velmi mladá. Vydržela se mnou všechno, není fér to dnes a denně nevnímat. Pro jistotu píšu náš veškerý majetek na ni, abych se při případné zblbělosti vrátil opět do červených trenýrek.

Zdroj: Best.info a Wikipedia

Videa

Jaké to je dělat byznys v Česku? Krize, korupce, nekalé praktiky – co je horší?

Jak prorazit v době, kdy krachují i velké legendy? Dnes přijde jeden z nejúspěšnějších českých podnikatelů Tomáš Březina, který vybudoval firmu Best. Nesnáší slovo krize a proslavil se svým ostrým jazykem.

sledujte >

Citáty

Nikdy jsem nedržel v ruce golfovou hůl. Neplánuji to.

Nebarvím si vlasy, abych vypadal mladší.

Jsem majitel společnosti. Znamená to, že i když „odpočívám“, tak nemám šanci odpočívat, z hlavy to nelze vyhnat.

Sdílejte s přáteli na sociálních sítích