Štěpán Kotrba

 

Po vystudování VŠUP působil v atelieru Pragopropag, posléze v ÚBOK (Ústavu bytové a oděvní kultury v Praze). Po roce 1989 spolupracoval na reklamě firmy NB+. Jako creative director působil v reklamní a veletržní agentuře Progress Partners. Založil a řídil atelier výroby reklamy ve vydavatelství Economia. Poté působil jako creative director Lantec Advertising, poté ve stejné pozici v agentuře OASA Studio (dnes Ogilvy One). Do poloviny roku 2002 kreativní ředitel agentury Tendence (to není, jak si paní Válová ze Syndikátu novinářů při prohlídce stránek agentury Tendence myslela, kontraindikace k žurnalistickému řemeslu, neboť náplní této honosně znějící funkce je tvorba užité grafiky, nikoliv PR…). V současné době dlouhodobě na volné noze. Věnuje se žurnalistice, corporate identity a mediální komunikaci.

Zajímavé články

 

Analytik Kotrba po smrti koalice: Čekám, že Ištvan půjde po Kalouskovi. A budoucnost Peake…

Zrada vlastních bolí nejvíc. Miloš Zeman a Michal Hašek jsou vítězi včerejšího dne. TOP 09 předčasné volby oslabí a Miroslav Kalousek právě teď zachraňuje vlastní kůži. To pro ParlamentníListy.cz vzápětí po hlasování o důvěře vládě řekl politický analytik a publicista Štěpán Kotrba.

Čtěte více

Analytik Kotrba: USA rozvrací svět, zde jsou dokumenty o konkrétních plánech. A takto to dopadne s Ukrajinou. Evropa před imigranty uzavře hranice. Je konec multikulturalismu

Říkal jsem, že Putin nechce zbídačenou Ukrajinu, a vývoj mi dává za pravdu, říká v odpovědích pro ParlamentníListy.cz politický a mediální analytik Štěpán Kotrba, který prognózuje, že po pár letech samostatnosti Donbasu dojde k jeho konfederálnímu sjednocení s Ukrajinou. Ovšem za cenu neutrality celé země, která má nyní ambice stát se členem NATO. Kotrba též předpovídá, že Evropa pod tlakem imigrace uzavře své jižní hranice.

Čtěte více

Sdílejte s přáteli na sociálních sítích